Sari la continut
LED-Zone.ro

Kit LED Plafoniera 24W Rotund

Cod produs: KP-24WR Disponibil
39,00 lei TVA inclus

Kit LED Plafoniera 24W Rotund – putere 24W, alimentare 220V. Livrare în toată România de la LED-Zone.ro.

Transport gratuit la comenzi peste 350,00 lei.
  • Livrare rapida24-48h prin curier
  • Retur in 14 zilepentru persoane fizice
  • Garantiesi service autorizat
  • Consultanta tehnicate ajutam sa alegi
Forma KitRotund
Culoare LuminaAlb Cald  / Alb Rece  
Temperatura3000-3500K / 6000-6500K
Putere24W
Tip LEDSMD5730
Numar LED-uri48
Alimentare220V (Transformator inclus)
Flux Luminos2160lm
Unghi Lumina180°
Durata Functionare>20.000h
Garantie24 luni

Descriere

Kit LED Plafoniera 24W Rotund este un kit LED de 24W. Modelul se alimentează la 220V. Îl poți comanda direct de pe LED-Zone.ro, cu livrare în toată România.

Specificații tehnice Kit LED Plafoniera 24W Rotund

DenumireKit LED Plafoniera 24W Rotund
SKUKP-24WR
Putere24W
Tensiune220V
Culoare / temperatură luminăAlb Cald / Alb Rece
AplicațiiInterior
Tip LEDSMD5730

Întrebări frecvente

Ce putere are Kit LED Plafoniera 24W Rotund?

Kit LED Plafoniera 24W Rotund are puterea de 24W.

La ce tensiune funcționează Kit LED Plafoniera 24W Rotund?

Kit LED Plafoniera 24W Rotund funcționează la 220V.

Livrați Kit LED Plafoniera 24W Rotund în toată România?

Da, LED-Zone.ro livrează în toată România. Comanzi online, direct de pe pagina produsului.

Vezi și: Iluminat interior LED.

Produse similare

Detalii suplimentare

Kit-urile LED pentru aplice si plafoniere  sunt solutia perfecta pentru aplicele si plafonierele model vechi cu tub neon rotund.
Au consum redus de energie pana la 80%, sunt rezistente la socuri si vibratii,au o durata indelungata de functionare.
Magnetii nu sunt inclusi.
Temperatura culoare

alb cald alb rece

kit led plafoniera montaj

Informații suplimentare

Greutate0,10000000 kg
Dimensiuni colet20 × 20 × 5 cm
Tensiune

Putere

Tip LED

Aplicatii

Culoare

,

Inlocuiesc tuburile cu neon rotund din Aplicele si Plafonierele existente, fara a inlocui intreg corpul de iluminat : bucatarii, holuri, case, hoteluri ...

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Kit LED Plafoniera 24W Rotund”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Security check

S-ar putea sa-ti placa si...

Produse similare

Transport gratuit La comenzi de peste 350 RON Vezi detalii
Plata card Plata securizata cu cardul Vezi detalii
Comenzi telefonice 0726.715.365 [email protected] Suna acum
Consultanta tehnica 0728.964.967 [email protected] Suna acum
Service si garantie 0774.066.455 [email protected] Vezi detalii
Drept de retur Dreptul de retur in 14 zile Vezi detalii