Sari la continut
LED-Zone.ro
Reduceri!

Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu

Cod produs: PNI24W30x30ARG Disponibil
Prețul inițial a fost: 129,00 lei.Prețul curent este: 108,00 lei. TVA inclus

Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu – putere 24W, alimentare 220V, montaj încastrabil, culoare argintiu. Livrare în toată România de la LED-Zone.ro.

Transport gratuit la comenzi peste 350,00 lei.
  • Livrare rapida24-48h prin curier
  • Retur in 14 zilepentru persoane fizice
  • Garantiesi service autorizat
  • Consultanta tehnicate ajutam sa alegi
Forma / Culoare RamaPatrata / Argintie
Culoare LuminaAlb Cald / Alb Natural / Alb Rece
Putere24W
Tip LEDSMD2835
MontajIncastrat - pentru tavan casetat, sau Aplicat cu rama(Se achizitioneaza separat pentru tavan din beton sau gips carton
Alimentare220V (Transformator inclus)
Flux Luminos1920lm
Temperatura Culoare3000K / 6500K
Durata Functionare>50.000h
Unghi Lumina150°
Dimensiuni300x300x9mm
MaterialAluminiu, Acril
AplicatiiInterior IP21
Garantie / Certificate24 luni  / CE, RoHs

Descriere

Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu este un panou LED de 24W, cu montaj încastrabil (se montează în golul din tavan sau perete). Modelul vine în culoarea argintiu și se alimentează la 220V. Îl poți comanda direct de pe LED-Zone.ro, cu livrare în toată România. Găsești mai multe modele în categoria Panouri LED incastrabile.

Specificații tehnice Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu

DenumirePanou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu
SKUPNI24W30x30ARG
Putere24W
Tensiune220V
Tip montajÎncastrabil
FormaPătrată
Culoare / temperatură luminăAlb Cald / Alb Natural / Alb Rece
Culoare ramăArgintiu
CategoriePanouri LED incastrabile

Întrebări frecvente

Ce putere are Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu?

Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu are puterea de 24W.

La ce tensiune funcționează Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu?

Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu funcționează la 220V.

Ce tip de montaj are Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu?

Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu are montaj încastrabil.

Livrați Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu în toată România?

Da, LED-Zone.ro livrează în toată România. Comanzi online, direct de pe pagina produsului.

Vezi și: Panouri LED incastrabile · Iluminat interior LED.

Produse similare

Detalii suplimentare

Toate noile noastre Panouri cu LED sunt ideale pentru diverse aplicatii de interior, case, birouri, sali si chiar minunate pentru zone de publicitate pentru a atrage o atentie sporita.
Aceste panouri extrem de luminoase folosesc tehnologia de iluminare laterala cu LED pentru a realiza o lumina speciala pe care alte surse luminoase nu o pot produce.
Panourile LED ultra slim pot fi instalate orizontal in tavan sau vertical pe pereti, incastrate, sau suspendate, oferind solutiile potrivite oricarui design arhitectural.

Temperatura culoare :

alb cald natural rece

Informații suplimentare

Greutate1,00000000 kg
Dimensiuni colet20 × 20 × 5 cm
Tensiune

Putere

Forma

Culoare rama

Tip montaj

Culoare

, ,

Decorarea diferitelor spații cum ar fi: case, hoteluri, birouri, sali etc.

Panourile sunt folosite si in zone de publicitate pentru a atrage o atentie sporita.








 

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Panou LED 24W 30x30cm Ultra Slim Argintiu”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Security check

S-ar putea sa-ti placa si...

Produse similare

Transport gratuit La comenzi de peste 350 RON Vezi detalii
Plata card Plata securizata cu cardul Vezi detalii
Comenzi telefonice 0726.715.365 [email protected] Suna acum
Consultanta tehnica 0728.964.967 [email protected] Suna acum
Service si garantie 0774.066.455 [email protected] Vezi detalii
Drept de retur Dreptul de retur in 14 zile Vezi detalii