Sari la continut
LED-Zone.ro
Reduceri!

Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu

Cod produs: SP2x5WDMAR In stoc
Prețul inițial a fost: 90,00 lei.Prețul curent este: 65,00 lei. TVA inclus

Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu – putere 10W, alimentare 220V, montaj încastrat, culoare argintiu. Livrare în toată România de la LED-Zone.ro.

Transport gratuit la comenzi peste 350,00 lei.
  • Livrare rapida24-48h prin curier
  • Retur in 14 zilepentru persoane fizice
  • Garantiesi service autorizat
  • Consultanta tehnicate ajutam sa alegi
Forma / Culoare RamaDreptunghiulara / Argintiu
Culoare LuminaAlb Cald / Alb Rece
Putere10W (2x5W)
Tip LEDPower LED
Numar LED-uri10
Alimentare220V (Transformator inclus)
Flux Luminos800-900lm
Temperatura Culoare3000-3500K / 6000-6500K
Durata Functionare>20.000h
Unghi Lumina180°
Dimensiuni / Gaura montaj230x120x50mm / 190x90mm
MaterialAluminiu
Garantie24 luni
CertificateCE, RoHs

Descriere

Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu este un spot LED de 10W, cu montaj încastrat (se montează în golul din tavan sau perete). Modelul vine în culoarea argintiu și se alimentează la 220V. Îl poți comanda direct de pe LED-Zone.ro, cu livrare în toată România.

Specificații tehnice Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu

DenumireSpot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu
SKUSP2x5WDMAR
Putere10W
Tensiune220V
Tip montajÎncastrat
FormaDreptunghiular
DispersorClar
Culoare / temperatură luminăAlb Cald / Alb Rece
Culoare ramăArgintiu

Întrebări frecvente

Ce putere are Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu?

Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu are puterea de 10W.

La ce tensiune funcționează Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu?

Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu funcționează la 220V.

Ce tip de montaj are Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu?

Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu are montaj încastrat.

Livrați Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu în toată România?

Da, LED-Zone.ro livrează în toată România. Comanzi online, direct de pe pagina produsului.

Vezi și: Iluminat interior LED.

Produse similare

Informații suplimentare

Greutate0,25000000 kg
Dimensiuni colet20 × 20 × 5 cm
Tensiune

Putere

Forma

Dispersor

Culoare rama

Tip montaj

Culoare

,

Spoturile cu LED dreptunghiulare sunt solutia perfecta pentru :
​hoteluri, restaurante, supermarketuri, magazine, sali, muzee, case si alte aplicatii de interior.

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care scrii o recenzie pentru „Spot LED 2x5W Dreptunghiular Mobil Argintiu”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Security check

S-ar putea sa-ti placa si...

Produse similare

Transport gratuit La comenzi de peste 350 RON Vezi detalii
Plata card Plata securizata cu cardul Vezi detalii
Comenzi telefonice 0726.715.365 [email protected] Suna acum
Consultanta tehnica 0728.964.967 [email protected] Suna acum
Service si garantie 0774.066.455 [email protected] Vezi detalii
Drept de retur Dreptul de retur in 14 zile Vezi detalii